O nas

O nas

 
Jeśli już tu jesteś to pewnie chciałbyś się dowiedzieć kim jesteśmy, co tu robimy i wiele innych. Pomysł na tego bloga urodził się w mojej głowie w czerwcu 2017 roku, aczkolwiek odpuściłam. Wyszłam z założenia, że jest tyle stron o rodzinie, że kolejna jest po prostu nie potrzebną moją pracą. Myślałam tak dłuższy czas, a w miedzy czasie zapisywałam sobie notatki z dnia codziennego. Nagle pojawił się impuls i założyłam profil na portalu społecznościowym. Nieregularnie, ale co jakiś czas pisywałam tam i dodawałam zdjęcia. Strona powstała dzięki mojemu kuzynowi. Podczas rozmowy spytał co ze stroną- chodziło mu o witrynę której administrowałam(zresztą jeśli ktoś lubi zagadnienia typu pogoda, klimat, GO, albo po prostu chce sprawdzić prognozę pogody to zapraszam TUTAJ)- przyznałam się, że już nie jest moja. Kuzyn zadał wtedy pytanie „A nie myślisz nad jakąś swoją stroną? W końcu masz doświadczenie z tym związane, można by coś pomyśleć 🙂 ” Po kilku dniach od tych słów zdecydowałam, że to zrobię. Skoro lubię pisać, skoro doświadczenia w prowadzeniu strony nabierałam na dość sporej, szanowanej stronie to nie zmarnuję tego. Tym sposobem stało się. 16.04.2018 roku oficjalnie po prawie roku od pomysłu powstała strona RODZICE NA CZTERY.
Nowe wpisy będą dostępne w zakładce „Wpisy”, jeśli pojawią się jakieś pytania jest także zakładka kontakt. Nie zapomniałam także o stronach które naszym skromnym zdaniem są godne polecenia.
Mam zamiar poruszać różne tematy, nie tylko stricte rodzinne czy „dzieciowe”, aczkolwiek wierzę w wysoką kulturę wypowiedzi odwiedzających.
Ja, założycielka, mam na imię Klaudia. Pochodzę z pięknych Beskidów.Pisanie opowiadań czy też notatek od zawsze sprawia mi przyjemność i właśnie to jest jednym z głównych powodów założenia tego bloga. Jestem mamą czwórki dzieci. Dwóch dziewczynek i dwóch chłopców. Tak więc mam dwie parki 🙂  Pracuję w domu.
Marcin, mój mąż. Zapalony gracz, strażak OSP. Informatyk. Piecze świetne ciasta. Świetnie, czasem lepiej niż ja ogarnia naszą ekipę. Pochodzi z Beskidu Żywieckiego.
Najstarsza córka w tym roku będzie obchodzić swoje 8 urodziny. Uczęszcza do 1 klasy. Jest bardzo rezolutną, miłą dziewczynką.
Syn. Urodzony 11 miesięcy po córce. Zerówkowicz. Bardzo żywiołowy-czasem za bardzo. Opiekuńczy w stosunku do braciszka.
Córka nr2 nasza Niunia, trzy latka. Charakterek po mamusi. Wredniocha jakich mało, tatanacztery często śmieje się, że jak tylko młoda zacznie dojrzewać i się zsynchronizujemy, on się wyprowadzi.
Najmłodszy synek. Największa tulawka, nasz półtoraroczny wcześniaczek, na dzień dzisiejszy bez oznak wcześniactwa. Uwielbia się tulić. Syneczek mamusi.
Reasumując jesteśmy szczęśliwą rodziną wielodzietną mieszkającą we Wrocławiu, choć pochodzimy ze Śląska (Beskidy).

 

Facebook
Facebook
Twitter