Informacje ogólne

Informacje ogólne

 

Strona powstała ponieważ mam nieodparte wrażenie, że rodziny #wielodzietne są traktowane jak gorsze, jak patologia. Publikując notki z codzienności większej rodziny chcę pokazać, że nie wszyscy #wielodzietni to patologia, alkoholicy itd.
Pragnę by to miejsce stało się odskocznia dla mnie (uwielbiam pisać) i dla czytelników.

Kilka przydatnych informacji o nas.
Mieszkamy we Wrocławiu, choć pochodzimy ze Śląska (Beskidy).

Ja mama na cztery jestem szczęśliwą mężatką, matką zajmującą się domem, a także strona (nie tylko tą).

#tatanacztery to facet z jajami. Czwórka dzieci z którymi potrafi zostać całkiem sam nawet na kilka dni, kiedy mama na cztery musi służbowo wyjechać. Tata jest informatykiem, strażakiem OSP, a także zapalonym fanem World of Warcraft (ach te raidy).

Córka1 -najstarsza córka ma w tej chwili 7 lat, chodzi do pierwszej klasy i jest bardzo opiekuńcza. Czasami, aż mnie zadziwia ile pokładów miłości w tej osóbce… Oczywiście nie znaczy to, że nie potrafi strzelić focha… Potrafi- prawie tak dobrze jak mama.

Syn1- mój 6 latek. Buntownik, złośnik, a także cichy opiekun najmłodszego synka. Między nim, a młodszym synem jest jakaś więź, której do końca nie rozumiem, aczkolwiek jak z dziewczynami potrafi całymi dniami się wykłócać, tak z młodym godzinami umie się bawić, pokazywać zabawki w ciszy i śmiechu

Córka2 – 3,5 roku, diablik jakich mało. Mistrzostwo w fochy osiągnęła mając 2 latka. Słowa taty na cztery: nie wyprzecie się siebie.
Jeśli czegoś pragnie próbuje to zdobyć wszelkimi sposobami. Córeczka tatusia.

Syn2- najmłodszy. Wczesniaczek. Zamiast na początku września, urodziny na początku sierpnia. Zdrowy, pogodny. Wieczna tulawka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
Twitter